november 2018a

Starosta obce vyhlasuje súťaž na podanie projektov, prípadne návrhov občanov, na skrášlenie, spríjemnenie a skultúrnenie prostredia našej obce. Návrhy sa môžu týkať akejkoľvek aktivity (kultúra, šport, životné prostredie...).

Prvé tri návrhy budú odmenené vecnými darmi a v prípade možnosti aj zrealizované. Aj takouto formou chceme dať priestor všetkým občanom, ktorých nápady môžu prispieť k lepšiemu životu v našej obci.

Návrhy prosíme doručiť osobne na Obecný úrad v Závažnej Porube, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 30.9.2015.

Text: -Ing. Pavel Beťko, starosta obce-, spracoval:-webm-©2015

Úradné hodiny OcÚ

Pondelok

08:00 - 12:00,

13:00 - 15:30

Utorok nestránkový deň
Streda

08:00 - 12:00,

13:00 - 16:15

Štvrtok nestránkový deň
Piatok 08:00 - 12:00

Kontakty - OcÚ


Kde nás nájdete? Mapa obce.

Mapa, zdroj:www.maps.google (odkaz sa otvorí v novom okne)

Prevádzkové hodiny skládky v Potočku

  Pondelok ZATVORENÉ
  Utorok 14:00 - 18:00
  Streda ZATVORENÉ
  Štvrtok ZATVORENÉ
  Piatok 14:00 - 18:00
  Sobota 10:00 - 17:00
  Nedeľa ZATVORENÉ

Prevádzkový poriadok TU...


Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________