Úspešný projekt Bicyklom za krásami prírody, ktorý je spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci programu cezhraničnej spolupráce Poľsko - Slovenská republika nadobudol finálnu podobu.

Cyklotrasa začínajúca pri medokýši bola v 8. týždni 2014 riadne vyznačená a prístupná pre bicyklovania chtivých záujemcov.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webmaster- ©2014

Komentárov   

# ukoncene?zabka 2014-03-09 16:24
Kvitujem akukolvek aktivitu o sportove moznosti v okoli Zavaznej Poruby..zaroven verim,ze to nie je ukoncena akcia, pretoze to ze sa niekde osadia stlpiky so smerovymi tabulkami neznamena, ze cyklisti spoznaju nasu dedinu a aj sa pristavia "na caj". .. ak to ma padnut na urodnu podu, tak na jednotlivych stanovistiach (medokys, pod hradkom) by mali byt aj nejake informacne tabule (historia, fotky, atd) - nech je z toho aj naucny chodnik...a aj marketing pre dedinu..
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________