Zaujímajú nás Vaše názory, postrehy, nespokojnosť. Čo by ste zmenili v obci, poprípade na tejto stránke ? Vyjadrite sa, prípadne pošlite nám e-mail.

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Na zaslané otázky Vám radi odpovieme. Za každý Váš názor, pripomienku, ... Vám vopred ďakujeme.

Spoločne dokážeme viac. Pomôžme spraviť našu obec ešte krajšou.

Komentáre z roku 2016 TU... (uzavreté)


Komentárov   

# SmetiskoDana Brosková 2017-03-24 15:18
Milá moja Závažná Poruba. Hľadám a hľadám, ale neviem nájsť na stránke informáciu o smetisku. Kedy je otvorené a čo je možné vyviesť. Nechcem znečisťovať obec starými vecami, ale občas ( prave teraz) potrebujem trošku zrenovovať dom, kde je strarý nábytok, staré spotrebiče, postele, koberce ap. a neviem kam to všetko môžem dať. Možno táto informácia o smetisku nie je dôležitá, ale myslím si, že občas sa zíde každému. ĎAkujem za odpoveď Brosková
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# RE: Smetiskowebmaster 2017-03-24 16:24
Dobrý deň, pani Brosková,
všetky informácie nájdete v MENU - ÚRADNÁ TABUĽA, v texte Skládka v Potočku - OZNÁMENIE (3. január 2017), alebo vľavo na modrej lište pod mapkou obce, alebo napísaním slova do rámčeku vpravo hore na stránke (Hľadať na tejto stránke...), v tomto prípade skládka. Ďakujeme za Váš príspevok.
Webmaster.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# oplotenie v školeMária 2017-03-31 21:15
Chcem sa informovať, či nemá obec v pláne opravu školského plota, nakoľko je už oplotenie ozaj v žalostnom stave.Pletivo je na viacerých miestach roztrhané, stĺpiky odhnite a deti keď sa oprú o plot, pletivo ide s nimi na zem. Oplotenie si už zjavne svoje odslúžilo a zaslúžilo by si výmenu , predsa je to len školský dvor, kde sa hrajú a behajú deti.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# oplotenie v školePavel Beťko 2017-04-03 09:51
Dobrý deň pani Mária
Máte pravdu, zrejme máte na mysli oplotenie od ulice za ohradami:-toto sľúbil opraviť občan ,ktorý kosí školskú záhradu a berie si seno, keďže doteraz tak neurobil budeme musieť dané oplotenie vymeniť sami.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# značenie a údržbaobčan obce 2017-06-04 18:47
Pekný deň chcel by som sa opýtať či sa obec hodlá meniť dopravné značenie na uliciach Pod Hrádkom , Za Ohradami, Lúčna, Lesná, Poľná ,Kostolná ... Kedže na druhej strane dediny sú už dávno vymenené, pripadá mi to ako keby táto časť dediny nebola Porubou nekosí sa tu bordel je všade pritom ostatné časti dediny sú vykosené, kedy dôjde konečne k náprave ??? V nových cestách diery a ešte oveľa viac, Pán starosta treba sa aspoň raz za mesiac prejsť po každej ulici v dedine a pozrieť kde je aký problém. Ďakujem
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# značenie a udržba: odpoveďPavel Beťko 2017-06-05 11:04
Dobrý deň - vo výmene značiek sa bude pokračovať v celej obci, momentálne sa chlapi venujú údržbe verejných priestranstiev, neviem ktoré nevykosené miesta máte na mysli, preto navrhujem aby sme sa stretli priamo na tvare miesta, len mi treba povedať kedy a kde, verím že osobnou komunikáciou veci doriešime.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# znač. a udržba : odpoveďOndrej Dvoran 2017-06-21 09:40
Pán starosta nie je výhodnejšie schovať sa za "meno"
"OBČAN "
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# pre pana starostuanita 2017-10-03 15:48
mate krasnu obec a vy akcny starosta
a ze uvedomela obcanka este nepo
cula ze,ma zajima cest ruch a ze
mozno raz
neuvidim vasu krasnu
obec. ano mate pravdu doba je
blba ale berte to aj tak
ako reklamu vasej obce
a verte ze je to fajn.
citite zodpovednost a pod
ale ak sa niekto zaujima o
vasu obec okolie nemusite
automaticky..
nebojte vsetko je ok
a ze vam vadi ze som fotila
ako z japonska tak je to
ze nestojim o typicky
zaber..a respektujem sukromie.
vasa tour sprievodkyna s licenc.
anita martinova
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________