Zaujímajú nás Vaše názory, postrehy, nespokojnosť. Čo by ste zmenili v obci, poprípade na tejto stránke ? Vyjadrite sa, prípadne pošlite nám e-mail. Na zaslané otázky Vám radi odpovieme. Za každý Váš názor, pripomienku, ... Vám vopred ďakujeme.

Spoločne dokážeme viac. Pomôžte spraviť našu obec ešte krajšou.
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Komentáre sú uzavreté !!!


Komentárov   

# Buďme k sebe ústretovejšíJana 2015-03-11 05:37
Dobrý deň pán starosta. Mám na vás a poslancov dve otázky. 1.prečo sa pravidelné vyhlasovanie v obecnom rozhlase na ktorého čas sme si zvykli a ktorý bol dobre nastavený sa po Vašom nastúpení stále mení a máme v tom len chaos? 2. Pravidelne chodím na prechádzky k medokýši, staré hrisko, opalisko. Odporúčala by som vám i poslancom prejsť sa smerom ku cmiteru, staré hrisko, parkoviská pri zjazdovke. Chodníky a cesta je posiata psími výkalmi, musíte si dávať pozor aby ste si na topánke niečo nedoniesli domov. Keď nie sú majitelia psov zodpovední a neupracú, tak prijmite opatrenia, prosím. Teraz je v obci veľa turistov a nechceme aby si našu obec pamätali ako zas.....tú psími výkalmi. Ďakujem. Jana.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# Poriadok v obci je vizitka všetkých násJana 2015-05-29 06:12
Ďakujem pán starosta, že sa snažíte robiť našu obec krajšom.Úspešne sa vám darí plniť predsavzatia, ktoré ste sa zaviazali ako náš starosta urobiť pre našu obec. Kvitujem vytvorenie zelene pri cmiteri, ale aj dome dôchodcov, a ďalšie úpravy zelene v obci. Teraz bude záležať na nás všetkých ako sa o toto budeme starať. Tiež ma potešila správa v obecnom rozhlase, že konečne aj na nezodpovedných majiteľov psov dochádza. Aj ja mám psíka a nechcem patriť medzi tých nezodpovedných. Ďakujem Vám pán starosta ešte raz za všetkých, ktorým záleží na čistote v našej obci. Jana
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# udrzba cesty ul.Pod HradkomIveta 2016-01-22 10:11
Dobry den.chcela by som vas veeelmi moc poprosit o lepsiu udrzbu cesty pocas zimi na ulici Pod Hradkom.Ta ulica je pocas zimneho obdobia a mrazoch velmi nebezpecna.auta tam smyka,kruti a tym je velmi nebezpecna pre ludi-deti.s detmi sa bojim vyjst na ulicu napr.ist do potravin lebo stretnut sa v kopci s autom ked ho klze treba len rychlo utekat aby do nas nevpalilo.dnes rano ked som sla na autobus tiez auto zobralo a preletelo par centimetrov odomna.hoc sami ludia z tejto ulice ked maju cas sami posypaju strkom no pracujuci nemaju cas behat s furikomi alebo kyblami.v zaujme zdravia ludi kym sa daco nestane vas chcem touto cestou velmi poprosit o vacsie dbanie na tuto ulicu.dakujem
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# RE:údržba cesty ul.Pod Hrádkomwebmaster 2016-01-22 13:28
Údržbe miestnych komunikácií vedenie obce venuje stálu pozornosť. Všetky miestne cesty v Závažnej Porube (kontrola dnes 22. januára 2016 o 12:30 h) sú riadne posypané a bezpečné pre vozidlá i chodcov. Ulica Pod Hrádkom je posypaná hrubou vrstvou štrku. Ďakujeme za váš postreh a pripomienku. webmaster.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# udrzba cesty Za OhradamiKatarina 2016-12-15 21:11
Pekny podvecer, chcela by som reagovat na slova vsetky miestne cesty su riadne posypane a bezpecne. S touto vetou nemozem suhlasit, ulica za Ohradami cela posypana nebola. Akosi sa na nu zabudlo, netreba ale zabudat, ze je tam tiez kopec a byvaju tam tiez rodiny s detmi. Poziadam Vas, nezabudajte na nasu ulicu. Dakujem
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# Slávnostná tabuľaMarianna 2016-06-01 11:35
Chcem sa vás spýtať, kto robí takú krásnu výzdobu slávnostných stolov čo ste uviedli vo foto týždňa. Ďakujem. Marianna.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# RE: Slávnostná tabuľawebmaster 2016-06-01 13:08
Ďakujeme za váš príspevok. Takúto výzdobu si robí firma Pemmeva, viac informácii nájdete na ich webovej stránke www.pemmeva.sk. S pozdravom webmaster.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# Križovatkazuzana 2016-11-04 13:20
V priebehu 3 týždňov došlo už k druhej nehode áut na križovatke Hlavná a Kostolná ulica. Nebolo by k tomu došlo, keby si vodiči odbáčajúci z Hlavnej ulice na Kostolnú neskracovali zákrutu a keby mnohí aj spomalili. Ruku na srdce, koľkí z nás jazdia na tomto úseku rovnako?! Keby som to mala počítať, stačili by mi na to prsty jednej ruky. Mnohí mali doteraz šťastie a vyhli sa stretu tak, že vybehli autom na chodník (tí na dodávkach také šťastie nemajú, často nám "nechajú" vzorku laku na balkóne), ale čo ak presne v tom momente pôjde po chodníku chodec, nedajbože dieťa?! Nechcem si to ani predstaviť... Prestaňme sa toľko ponáhľať, jazdime predpisovo a disciplinovane, tých pár sekúnd nás môžu zachrániť od zbytočných problémov ... Ďakujem:-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# KrižovatkaPavel Beťko-starosta 2016-11-09 13:43
Musím len súhlasiť s pani Zuzanou a chcem podporiť jej názor na ohľaduplnosť na miestnych komunikáciách , hlavne preto že sa blíži zimné obdobie obdobie a hoci je v obci obmedzená rýchlosť,málokt o ju dodržiava. V inkriminovanom úseku obec opraví starý chodník zodvihnutím obrubníka a opravou dlažby tak aby bol chodec chránený.Ak nám to počasie dovolí práce budú urobené do zimy , v opačnom prípade ihneď na jar.Obec tiež sa započne s osádzaním nového dopravného značenia,ktoré tiež prispeje -pevne verím- k vyššej bezpečnosti pozemnej premávky v obci.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# pouličné osvetlenieDiana 2016-12-12 18:27
Dobrý deň, chcela by som poukázať na pouličné osvetlenie na hlavnej ulici ktoré viac nesvieti ako svieti. Nakoľko je teraz vonku skoro tma bolo by dobré keby osvetlenie fungovalo, kvôli bezpečnosti
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________