03Medzinárodný deň mlieka na školách sme si pripomenuli aj v našej škole Milana Rúfusa v Závažnej Porube. Žiaci boli oblečení v bielych tričkách a na desiatu jedli mliečne výrobky.

Z téglikov od jogurtov si v ŠKD vyrobili panáčikov. Doniesli rôzne recepty z mliečnych výrobkov, ktoré prepísali, vyzdobili a kolektívne v každej triede vytvorili knihu vynikajúcich receptov. V jedálni si pochutnávali na syre, či kravskom mlieku. Bol to skutočne zdravý deň!

Fotogaléria:

Text i foto:-Katarína Kružliaková-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________