erb zp smallObec Závažná Poruba Vás srdečne pozýva na 1. adventný koncert, ktorý sa uskutoční v nedeľu 1.12.2019 o 16:00 h na nádvorí obecného úradu.

Čaká Vás vystúpenie folklórnej skupiny Poludnica – Vianočné koledy a zvyky a slávnostné rozsvietenie stromčeka.

Advent je najkrajším obdobím v roku, kedy by sme mali nielen spomaliť a rozjímať, ale mať k sebe aj o čosi bližšie ako po iné dni. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Text: -Lucia Bačíková-, ©2019-webm-

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________