05V zaujímavom a svižnom zápase sa hralo hore - dole. Prví pohrozili hostia, ktorých strelu zlikvidoval Kačalka. Potom mali dve šance domáci, hlavička Šimúna skončila vedľa žrde a center Repčeka netrafil Frian. Porubčania sa dočkali, keď Račkov center hlavou do siete usmernil Glončák. Hneď nato peknú domácu akciu zakončil do prázdnej brány Frian.

Druhý polčas začali lepšie hostia, ktorý znížili na rozdiel gólu. Domáci pridali a skóre po rohovom kope uzavrel netradičný strelec Glončák.

Domáci tak dobre vstúpili do nového ročníka IV. Ligy Sever, v ktorej sme jediným zástupcom Liptova.

Fotogaléria:

Text: -Pavel Beťko-, foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________