avizo

Onkologické ochorenia predstavujú vážnu hrozbu pre celé ľudstvo. Štatistiky uvádzajú, že len na Slovensku toto ochorenie postihne ročne 34 tisíc ľudí.

Verejnosti je známe, že Liga proti rakovine už dlhé roky organizuje 11. apríla finančnú zbierku známu ako Žltý narcis.

V Závažnej Porube sa tejto misii v tento deň roku 2019 venovali Elena Medľová a Anna Šeďová. Náš fotoaparát ich zastihol ako prechádzajú ulicami obce a okoloidúcim ponúkajú žlté narcisy. Naši občania aj v tomto roku pochopili zmysel tejto dobročinnej, humánnej akcie. Zakúpením žltého narcisu vyjadrili spolupatričnosť onkologickým pacientom.

Poznamenávame, že získané zdroje budú použité na realizáciu projektov pomáhajúcim týmto ľuďom. O výsledku zbierky vás budeme informovať.

                                                                 

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________