avizoNa MDŽ žila Závažná Poruba činorodým kultúrnym i spoločenským životom.

Už vo štvrtok 7. marca 2019 sa stretli členovia JDS, aby si pripomenuli tento svetový sviatok žien a jeho význam: emancipačný i sociálny.

Starosta Pavel Beťko sa prihovoril k prítomným ženám a poďakoval za všetko, čo robia pre svojich blízkych i našu obec. Deti i žiaci si užívali jarné prázdniny a tak si program dôchodkyne pripravili podľa pravidla - sami sebe. V popoludňajších hodinách na Námestí osloboditeľov v piatok 8. marca 2019 ponúkla FSK Poludnica ženám z mesta a okolia porubské piesne a tance.

V tento deň starosta Pavel Beťko pozdravil kytičkou kvetov ženy priamo na pracovisku: na OcÚ, pošte, v obchode v DSSaZPS, v MŠ i ZŠ. Ukázalo sa, že tento sviatok nevyšiel z módy a gavalieri zostali gavaliermi. Viacerí muži boli v tento deň k ženám milší, pozornejší a lepší. "Takto by mal vyzerať každý deň v roku," povedali si v duchu ženy i dievčatá.

Čo dodať na dôvažok? Ženám pri sviatku poďakovať a to rovno od srdca. Určite si to zaslúžia.

Fotogaléria: (04)

Text: -dm- , foto: -Pavel Beťko-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________