areal msVážení čitatelia webovej stránky obce Závažná Poruba, priaznivci športu a zdravého pohybu.

Bežecký klub Opalisko pod záštitou obce Závažná Poruba, usporiada v sobotu 2.2.2019 v bežeckom areáli stretnutie priaznivcov bežeckého lyžovania, ktoré bude venované spomienke na nedávno zosnulú členku bežeckého klubu, dlhoročnú aktívnu a veľmi úspešnú pretekárku Annu Staroňovú.

V programe stretnutia sú aj preteky pre všetky vekové kategórie s krédom "bež koľko chceš a vládzeš".

Cenou a odmenou pre každého zúčastneného bude zdravý pohyb, prejav spolupatričnosti a úcty k životu našej zosnulej Hanky, ako sme ju všetci volali. O občerstvenie je postarané.

Začiatok stretnutia je o 09:00 h, štart pretekov je o10:00 h.

Správna rada Bežeckého klubu Opalisko.

spracoval: -webm-©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________