avizoNa spoločnom stretnutí starostu Ing. Pavla Beťku, vedúceho Lyžiarskeho strediska Opalisko Rastislava Mašlonku a predsedu Bežeckého klubu Ivana Bukasa v pondelok 7. januára 2019 dohodli spôsob údržby a užívania bežeckých tratí.

Lyžiarske stredisko Opalisko poskytne ratrak, ktorým sa bude udržovať cca 3 km okruh. Okruh bude slúžiť na tréningy členom bežeckého klubu, ako aj širokej verejnosti. V utorok 8. januára 2019 sa táto dohoda stala realitou. "Trate sú špičkovo upravené," konštatoval bežec – veterán Bohuš Valent.

Podľa snehových podmienok sa bude pokračovať v údržbe a úprave bežeckých tratí. Je však viac ako potrebné, aby chodci nechodili po tratiach. Poškodzujú výsledok práce a narušujú upravený povrch bežeckej trate.

 

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________