Stretnutie porubských priaznivcov bežeckého lyžovania sa už dlhé roky koná prvú nedeľu po Novom roku na Bánových lazoch pri Kolozube.

avizo

Po celý deň pofukoval severák a bežeckú stopu pokrývali záveje. Aj takú podobu má zima. V tejto atmosfére sa stretlo viac ako dvadsať nadšencov tohto športu. Prebehli sa na lyžiach, zohrievali pri ohníku, opekali slaninku a spomínali na časy, keď aktívne lyžovali. Bolo to radostné stretnutie priateľov v priateľskej atmosfére a novoročnej pohode. Čo z toho vyplýva? Tradícia pokračuje.

Fotogaléria: (04)

Text: -dm-, foto: -Katarína Jambrichová-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________