avizoZávažná Poruba - Belá Dulice (2:2)

V Porube sa v poslednom jesennom domácom stretnutí hral obojstranne útočný futbal, domáci mali prevahu avšak opäť katastrofálne začali a už v tretej minúte prehrávali.

Po peknej kolmej akcii vyrovnal Lehotský. Potom domáci zahadzovali čo sa dalo a hlavne Dunaj a Račko netrafili ani odkrytú bránu. Tesne pred polčasom hostia zahrali v šestnástke rukou a penaltu bezpečne premenil Golis. Druhý polčas začali lepšie hostia a vyrovnali po samostatnom nájazde. Domáci chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu a najmä Golisove príležitosti volali po góle. Záver bol nervózny, čoho výsledkom boli dvaja vylúčení, po jednom na každej strane.

Fotogaléria: (04)

Text: -pb-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________