V nedeľu sme privítali ťažkého súpera, ktorý celý prvý polčas bol vyrovnaným súperom našim futbalistom. Hostia sa ujali vedenia, domáci však hneď z protiútoku Volajom vyrovnali.

Potom niekoľko dobrých príležitostí domáci nevyužili, a tak z brejku sa opäť radovali hostia, keď brankára opäť prekonal Kollár.

Druhý polčas domáci v snahe zvrátiť výsledok pritlačili čoho výsledkom bol vlastný gól hostí a bolo vyrovnané. O dve minúty z centrovanej lopty sa opäť nemýlil Volaj a domáci viedli. Hostia dokázali z brejku vyrovnať, avšak túžba domácich po víťazstve bola veľká, čoho výsledkom bol gól Matúša Perašína a tak sa domáci vo veľmi dobrom zápase tešili zo zaslúženého víťazstva.

Cez prestávku starosta Pavel Beťko a poslanec Vladimír Mlynček ml. zablahoželali bývalým starostom Paľkovi Baránimu a Jarkovi Jurečkovi k životnému jubileu dožitia okrúhlych 70. resp. 80. rokov. Ku gratulantom sa pridal aj sekretár Liptovského futbalového zväzu Vladimír Hubka.

Fotogaléria: (09)

Text: -pb-,  foto: -dm-,  spracoval: -webm- ©2018

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________