avizoZákon ukladá miestnej samospráve dva razy v roku zabezpečiť zber elektronického šrotu, nebezpečného odpadu, textilu a starého železa.

V čase víkendu v 42. týždni 2018 boli pristavené na nádvorí obce veľkokapacitné kantajnery s označením komodity. Naši občania prijali túto výzvu. Odpad prinášali na zberné miesto pred obecný úrad a dôsledne separovali. Nepotrebné už nezavadzia a obec je čistejšia. Cieľ sa splnil. Všetci, čo tak spravili si zaslúžia slová uznania. Uvažuje sa, že podobným spôsobom sa uskutoční aj zber nepotrebného, starého nábytku.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________