avizoPri príležitosti Mesiaca úcty k starším sa v piatok 19. októbra 2018 stretlo 90 členov domácej jednoty dôchodcov. Prítomných privítala a pozdravila predsedníčka JDS Darina Majeríková.

Zazneli slová básnika a Ženská spevácka skupina zaspievala pôsobivú pieseň Liptov môj milený, podtatranský kvet...

"Vážime si prácu, ktorú ste vykonali pre nás i pre svoje okolie. Oceňujeme vaše aktivity pri skrášľovaní a zveľaďovaní našej obce. Teší nás, že sa stretávate v čase stresu, zhonu a okolo seba rozdávate radosť, lásku a pohodu. Želám vám zdravie a hodne pozornosti od svojich najbližších..." uviedol starosta Pavel Beťko. Potom ocenili jubilantov a ku gratulácii pridali peknú ružu. Pri pohári vínka poožívali spomienky na mladosť, lásku i prácu.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________