avizo Obrazom príkladnej spolupráce vedenia obce a Urbáru sa stala ponuka čečinky určenej na dekoráciu hrobov.

Vo štvrtok 18. októbra 2018 popoludní priviezol obecný traktor viac ako 200 viazaničiek jedličky, ktorú si postupne preberali naši občania. Niekto si viazaničku odniesol v rukách, niekto na vozíku, či na inom dopravnom prostriedku. Uskutočnila sa žiadaná služba ľuďom a súčasne sa prejavil rešpekt k živej hore. Predstavitelia Urbáru však poznamenali, že jedľa sa stáva vzácnosťou a na budúci rok už možno očakávať len smrekovú čečinku. Nakoniec aj tá je krásna, pôsobivo zelená a takisto prejaví úctu zosnulým.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________