V sobotu 1. septembra sa na letnom štadióne uskutočnila akcia na ktorej sme sa rozlúčili s tohtoročným letom. Pre našich najmenších boli pripravené rôzne športové disciplíny.

Po dlhých rokoch bol obnovený turnaj štyri strany Závažnej Poruby v novom formáte. Víťazom sa stalo mužstvo Brestovej.

Vo večerných hodinách bola vyhlásená bohatá tombola. Výťažok z nej vo výške 508,00 eur bude odovzdaný pre deti z našej materskej a základnej školy.

Všetci si pochutili na výbornom guláši a klobáske. Stretnutie všetkých generácií z našej obce pokračovalo pri hudbe DJ Majkyho do skorých ranných hodín.

Fotogaléria: (08)

Text: -V. Mlynček-,  foto: -D. Migaľa, V. Mlynček-,  spracoval: -webm- ©2018

Komentárov   

# podakovaniekatyka 2018-09-13 15:28
Chcela by som sa podakovať všetkým, ktorí túto akciu vymysleli a pomohli s organizáciou a so všetkým ostatným. Bol to vydarený deň, len mám jednu malú prosbičku. Nabudúce vymyslieť aj niečo pre maminy? :-)) dakujem
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________