Atrakcia pri medokýši netrvala dlho. Vo štvrtok (9. 8.2018) v čase od 12:30h – 15:00h zatiaľ neznámy "dobrák" rozstrieľal miniatúrne domčeky z dreva na malé kúsky. Ako muníciu použil skaly.

Je to obrovský prejav neúcty nielen voči tvorcom, nadšeniu a času, ktorý tomu venovali, ale aj tým, čo dielo oslovilo a urobilo radosť. Naplnilo sa to, čo sme nepripúšťali. Jeden v pondelok postavil, druhý vo štvrtok zničil. Čo s tým? Čo robiť? Kto pomôže páchateľa odhaliť a usvedčiť? Len svedok.

Čo dodať? Pozrite si komentáre na sociálnej sieti >>....

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-,  spracoval: -webm- ©2018

 

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________