ŠK Závažná Poruba - TJ Slovan Žabokreky 3 : 3

Nový ročník IV. ligy pod novým trénerom Jurajom Sabolom a z viacerými zmenami v kádri začali domáci náporom a po deviatich minútach bolo 2:0, keď góly strelili Golis a Kreva. Potom domáci zahodili ďalšie šance, čo sa nám vypomstilo a hostia po chybe brankára znížili. Druhý polčas začali lepšie hostia, čoho výsledkom boli dva góly a vedenie v zápase. Potom domáci zvýšili obrátky, vyrovnali Volajom a mali ďalšie možnosti na víťazstvo, ktoré však nepremenili. Bol to v celku zaujímavý zápas a prejavuje sa v dobrom rukopis trénera.

V piatok o 17:00 h odohrajú na našom štadióne prvý zápas naši dorastenci, ich súperom bude Lúžna.

Fotogaléria: (04)

Text: -pb-,  foto: -dm-,  spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________