S cieľom vyjadriť vďaku a úctu všetkým mamám sa v sobotu 12. mája 2018 konalo v Liptovskom Mikuláši zábavné, kultúrne a športové podujatie pod názvom Míľa pre mamu.

Organizátorom vydareného podujatia sa stali: Materské centrum Zornička, mesto Liptovský Mikuláš a ZŠ Janka Kráľa. Na základe pozvania usporiadateľov do kultúrneho programu podujatia  prispela aj porubská tanečná skupina Seniorka. V réžii Mgr. art. Eleny Chovanovej uviedla dve choreografie: Život je hra a Dúhový džbánok. Brilantným vystúpením rozjasala a roztlieskala početné publikum.

(viac priložené obrázky)

Fotogaléria: (04)

Text i  foto: -dm-,  spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________