Členovia gymnastického klubu ŠK Závažná Poruba  sa tešili z medailových umiestnení, ktoré získali na Gymno súťaži v Spišskej Novej Vsi 21.4.2018. Z nášho klubu boli zastúpené všetky vekové kategórie od najmladších predškolákov, žiakov, po juniorky.

Aj to svedčí o záujme detí o gymnastiku čomu sme ako trénerky radi. Deti súťažili v dvoch disciplínach preskok a gymnastická zostava. Súťažilo sa v pohodovej atmosfére, ktorú vytvorili organizátorky súťaže. Všetkých 94 zúčastnených bolo ocenených zlatým, strieborným a bronzovým pásmom.

V sobotu 7.4.2018 sa konali v Bratislave Majstrovstvá Slovenska v súťaži družstiev Teamgym za účasti 6 klubov zo Slovenska v žiackej a juniorskej kategórii. Mali sme zastúpenie v žiackej i juniorskej kategórii. Obsadili sme 4. miesto žiačky. Juniorky ako jediné v kategórii mix boli prvé.

Fotogaléria: (06)

Text: -Iveta Beťková-, foto: -MM-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________