Milé pani učiteľky,

nech sú Vaše dni plné nápadov, inšpirácie a tvorivosti, nech pre svoje nádherné poslanie nachádzate mnoho síl v každodenných pokrokoch Vašich žiakov, nech pre Vašu ušľachtilú profesiu máte vždy dostatok entuziazmu.

Krásny Deň učiteľov

Vám prajú rodičia

 

Komentárov   

# BlahoželaniePriateľ školy... 2018-03-28 11:35
"Kolektívu ZŠ MR." Dnes učitelia svoj sviatok slávia, dnes na školách deti hrajú sa. Niekde im k sviatku vinše vravia-možno aj na škole Milana Rúfusa. Toto povolanie nemôže robiť každý, učiteľ zostane učiteľom navždy. Niekto stavia domy, opravuje autá, či pri páse maká, no za získané vedomosti patrí učiteľom vďaka. Aby som v kolektíve nevyvolal potýčku, zabudnúť nesmiem na pani školníčku. Po detvákoch školu upratať je veru makačka, že to tak hravo zvládaš vďaka Ti pani upratovačka. Nič si z toho nerobte ak rodičia detí do vás občas rýpu.*Šecko dobrô* k vášmu sviatku praje Priateľ školy rodinného typu.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________