K fašiangom už tradične patrí zábava.

V sobotu 10.2.2018 v KD v Závažnej Porube sa opäť po roku pri dobrej muzike, zábave a tanci zišli priaznivci dobrej zábavy v maskách.

Sála bola vyzdobená ľudovými prvkami pod záštitou GRAND DECORS Moniky Berešíkovej. Organizátori boli oblečení v krojoch a ľudí vítala pri vstupe ľudová hudba a slivovička. Po privítaní hostí začal do tanca hrať DJ a masky zaplnili tanečný parket.

Masky boli aj tento rok nápadité, krásne aj vtipné. Organizátori by najradšej odmenili všetky masky, pretože s každou maskou je spojená nie ľahká výroba, no nakoniec cenu za najlepšiu masku získali "Zombíci".

Stoly sa prehýbali rôznymi dobrotami. Po polnoci sa žrebovala tombola a zábava pokračovala do skorého rána. Výťažok z fašiangového plesu aj tento rok putuje do MŠ a ZŠ v Závažnej Porube deťom.

Ďakujeme všetkým rodičom ktorí sa podieľali na príprave, firme GRAND DECORS a v neposlednom rade všetkým, ktorí sa zúčastnili fašiangového plesu a tým celú atmosféru doplnili.

Teším sa na Vás opäť o rok!

Fotogaléria: (12)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2018

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________