Veselým sprievodom plným muziky, zábavy a spevu začali Fašiangy v centre mesta Liptovský Mikuláš v piatok 9. februára 2018. Sprievod  sa pohol od mestského úradu a viedol na Námestie osloboditeľov.

Do sprievodu sa zapojili aj okoloidúci. Pochutnali si na dobrých šiškách a hriatej, čo im ponúkli fašiangovníci. Bohatý a atraktívny program garantovali folklórne skupiny z Liptova, základné školy či kluby seniorov. Porubská Poludnica zaspievala homrľajské piesne a uviedla dávnu, no stále živú tradíciu s medveďom mrmľajom, Homrľajom.

Fotogaléria: (04)

Text: -dm-, foto: -Ondrej Dvoran-, spracoval: -webm- ©2018

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________