30. novembra 2017 si viac ako 20 tisíc detí z celého Slovenska zasadlo do lavíc sa s plným nasadením bojovalo o titul Všetkovedko.

Do veľkého súboja o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími sa zapojili aj druháci, tretiaci a štvrtáci zo ZŠ Milana Rúfusa v Závažnej Porube. Výsledky sme sa dozvedeli 31.1.2018.

Titul Všetkovedko získali: Samko Libák 2. ročník, Miško Bardy 4. ročník a Vikinka Baňárová, ktorá sa stala aj Všetkovedkom školy.

Srdečne blahoželáme !

Text i foto: -Zuzana Hlavnová-, spracoval: -webm-©2018

 

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________