Rodičovské združenie ZŠ a MŠ v Závažnej Porube  pozýva všetkých priaznivcov dobrej zábavy na tradičný Fašiangový ples v maskách, ktorý sa uskutoční 10.02.2018 od 19:00 h v Kultúrnom dome v Závažnej Porube.

Ako obvykle sa môžete tešiť na výbornú zábavu, chuťovku na každom stole a nebude chýbať ani bohatá tombola.

V prípade záujmu o lístky prosím kontaktujte p. Hodžovú na tel. čísle: 0918 420 982. Tešíme sa na Vás!

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval:-webm-©2018

 

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________