Áno, je to tak, ako sa spieva v piesni:

"Už sa fašiang kráti, už sa nenavráti, starie dievky plačú, že sa nevyskáču..."

 

Preto folklórna skupina Poludnica dáva všetkým občanom na známosť, že v sobotu 3. februára 2018 sa bude konať tradičný fašiangový sprievod po obci s medveďom, mrmľajom - Homrľajom.

Sprievod začína o 09:00 h od Zivky a potrvá do popoludňajších hodín.

Gazdiná, dovolíte s Homrľajom?

Dovolíme, dovolíme, len poďte ďalej!

 

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm-©2018

 

 

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________