Domácu organizáciu JDS v Závažnej Porube tvorí 121 členov, z toho 91 žien a 30 mužov.

V piatok 26. januára 2018 sa členovia zhromaždili na výročnom rokovaní, aby zhodnotili svoju činnosť v roku 2017 po stránke organizátorskej, sociálnej, dobrovoľníckej, zdravotnej, vzdelávacej, kultúrno-spoločenskej, zdravotnej, športovej, záujmovej a mediálnej.

Rokovanie otvorila báseň v podaní H. Šarafínovej. Schôdzu viedla Ž. Staroňová, správu predložila predsedníčka Darina Majeríková, revíznu správu A. Valentová a plán práce pre rok 2018 prečítala M. Šúleková. Za pozornosť stojí: 291 € vyzbieraných v akcii Zlatý narcis, 641 brigádnicky odpracovaných hodín pri zveľaďovaní a skrášľovaní obce, úspechy Seniorky, cvičenie pilates...

Mária Nováková, v zastúpení okresnej organizácie JDS uviedla: "Duch Závažnej Poruby je aktívny, pozeráme na vás s rešpektom..."

Starosta Pavel Beťko v príhovore ocenil aktivity dôchodcov vo všetkých oblastiach a zdôraznil: "...svojou činnosťou odovzdávate skúsenosti, lásku, nezištnosť, ponúkate pomoc a mladých motivujete k aktivitám pre obec..."

Na záver potleskom prijali plán práce pre rok 2018.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2018

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________