Obec Závažná Poruba upozorňuje občanov, že lístky pre vývoz tuhého komunálneho odpadu s označením 2017 platia len do konca januára 2018. Posledný vývoz odpadu s týmto označením je v stredu 31.01.2018.

Od februára platia nové lístky s označením 2018. Nádoby s označením 2017 od tohto termínu sa už neakceptujú a nebudú vyprázdnené zberovou spoločnosťou. Nové lístky pre rok 2018 si môžu občania zakúpiť na obecnom úrade denne počas úradných hodín.

Podľa Všeobecného záväzného nariadenia obce č. 5/2016 o miestnych daniach a poplatkoch za komunálne odpady podľa § 22 je každý občan povinný zakúpiť minimálne 5 lístkov pre vývoz tuhého komunálneho odpadu. Cena sa nezmenila, ostáva 2,50 eura za jeden lístok.

©2018

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________