Už to vyzeralo tak, že tohtoročná zima bude takmer bez snehu. Všetko sa však zmenilo v stredu 17. januára 2018. V noci sneh zakryl celú obec.

V skorých ranných hodinách nastúpili pracovníci obecného úradu, aby miestne komunikácie a verejné priestranstvá odhrnuli od snehu a posypali. Takto sa cesta do práce i do školy stala bezpečnou rovnako pre chodcov i pre autá.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2018

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________