V nedeľu 8.1.2018 sa po roku v telocvični uskutočnil  "Trojkráľový turnaj v človeče nehnevaj sa", ktorí organizujú druhý rok priatelia ZŠ a MŠ.

Po otvorení turnaja pánom starostom Ing. Beťkom sa v žrebovaní rozhodlo, ktorá rodina si to s ktorou rozohrá. Atmosféra bola veselá. Každá rodina bojovala za to svoje víťazstvo. Tí čo práve nehrali povzbudzovali svoj tím. Pomedzi jednotlivé zápasy sa rodinné teamy občerstvili teplým čajom, vareným vínom a rôznymi maškrtami.  Finálový zápas medzi rodinou Niňajovou a rodinou Červeňovou bol plný napätia až do konca. Víťazom sa tento rok stala rodina Niňajová.

Starosta obce Pavel Beťko odovzdal medaily a víťazný pohár rodine Niňajovej - víťazom  turnaja, rodine Červeňovej, ktorá skončila na 2. mieste a  rodine Mackovej, ktorá sa umiestnila na 3. mieste.

Ďakujeme za účasť všetkým rodinám, ktoré sa s nami výborne zabavili, ďakujeme za pomoc tým, ktorí sa podieľali svojou činnosťou pri príprave podujatia a tešíme zas o rok!

Fotogaléria: (11)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval:-webm-©2018

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________