V Závažnej Porube ohlásili nový rok zvony na veži miestnej školy. Potom sa na nádvorí pred obecným úradom zhromaždili desiatky domácich i hostí a spoločne sledovali ohňostroj.

Keď utíchli svetlice a petardy vo vestibule KD si spoločne zaspievali štátnu hymnu. Starosta Pavel Beťko zaželal všetkým ľuďom dobrej vôle v roku 2018 dobré zdravie, veľa lásky, radosti a pokoja. Vladimír Pavlík, evanjelický farár, privítal nový rok modlitbou s nádejou, že nám bude prítomná Božia milosť a pomoc. Po príhovore a modlitbe prítomní zaspievali pieseň z evanjelického spevníka: „Rok nový zase k nám prišiel, v ňom teš sa každý a veseľ... Buď Bohu sláva na nebi a pokoj ľuďom na zemi...“

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2018

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________