Lyžiari začali prípravu na novú sezónu v Rakúsku v lyžiarskom stredisku Innsbruck. Počasie im prialo a aj napriek tréningovým povinnostiam navštívili vianočné trhy v Innsbrucku.

Tešíme sa na tréning "doma na Opalisku". Kto sa chce pridať k nám info na stránke www.lkopalisko.sk,  alebo tel: 0948 800 954

Tréning na snehu v Závažnej Porube:

  • pondelok: 16:30 - 19:00 h /celoročný krúžok
  • utorok: 16:00 - 18:30 h /pretekári
  • štvrtok: 16:00 - 18:30 h /pretekári
  • Sobota + nedeľa: 07:15 - 10:00 h /pretekári, 09:00 - 11:00 h /celoročný krúžok

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -Katarína Rázusová-, spracoval: -webm- ©2017

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________