V sobotu 18.11.2017 si priatelia zorganizovali ďalší ročník držkovice. Pravidelné stretnutie sa nieslo v ozaj priateľskej atmosfére.

Pri výbornej držkovici, ktorú navarili Janko Polóny a Duško Hladký, si zúčastnení posedeli a pospomínali na odchádzajúci rok. Prebrali čo komu doniesol a čo vzal.

Ferko Sabol doplnil jedálny lístok tak ako každý rok tatarákom. O príjemnú atmosféru sa postarala, hudobným sprievodom na harmonike a spevom, Nicola.

Každý zo zúčastnených vyjadril spokojnosť s príjemnej atmosféry a už sa tešia na ďalšie stretnutie.

Fotogaléria: (07)

Text:-vm-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________