8 družstiev, 77 pretekárov z Trnavy, Spišskej Novej Vsi, Vrútok a domáceho klubu Závažnej Poruby sa zišlo 18.11.2017 na 17. ročníku gymnastickej súťaže Gymteam.

Široká kulisa divákov si pozrela kvalitné športové výkony v skokoch na trampolíne, akrobacií, a pódiovej skladbe.

Víťazstvo v kategórii žiaci patrilo družstvu TJ Sokol Vrútky, na druhom mieste skončil KGŠ Slávia Trnava. Pekné tretie miesto patrí domácim pretekárkam ŠK Závažná Poruba. V kategórii juniori na najvyšší stupienok dosiahli naše gymnastky, druhé boli dievčatá z KGŠ Trnava a tretie družstvo RTVŠ mix zo Spišskej Novej Vsi.

Pod úspešne zvládnutý ročník sa podpísala obec Závažná Poruba, COOP Jednota, firma Eja a team dobrovoľníkov, za čo im patrí naše poďakovanie.

Fotogaléria: (07)

Text:-Iveta Beťková, foto: -Iveta Beťková, Dušan Migaľa-, spracoval: -webm- ©2017

Komentárov   

# ĎakujemeKatarina Migaľová 2017-11-19 21:37
Veľké poďakovanie patrí najmä trénerkam Ivke Beťkovej a Pajke Didekovej-Beťko vej. Okrem toho, že pravidelne svoj voľny čas venujú gymnastkám, ešte aj ako organizátorky zabezpečili túto suťaž výborne. Verím, že rodičia vidia koľko úsilia, snahy a podpory davajú našim deťom. Prajem im veľa radosti, zdravička a úspechov.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# PoďakovanieOndrej Dvoran 2017-11-20 11:44
Pripájam sa k poďakovaniu za kvalitnú prácu v gymnastických "prvotinách" je to záslužná a málo cenená práca. Až na tie stiesnené podmienky to bol krásny športový zážitok.Prajem veľa úspechov v ďalšej práci z "omladinou " !!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________