Obec v mesiaci november pristúpila k opravám ďalších dvoch mostov, ktoré sú v jej majetku. Jedná sa o mosty pri Mordáčikovcoch a na Úvetrí.

Tohoto roku sa opravia bezpečnostné prvky a to rímsy a vybuduje sa nové zábradlie, ktoré bude také isté ako na moste pri Brodku. V budúcom roku sa mosty dokončia opravou poškodených betónových častí a opatria sa zjednocujúcim náterom. Bude sa tiež pokračovať v opravách ďalších mostov.

Fotogaléria: (04)

Text:-Ing. Pavel Beťko-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________