Obec v týchto dňoch pristúpila k plánovanému predĺženiu verejného osvetlenia v našej obci na Kostolnej ulici od domu pána Bátoryho po Domov sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov.

Pribudnú v tomto úseku štyri svietidlá čím sa zvýši komfort a hlavne bezpečnosť v tejto časti obce. Odborným garantom tejto investície, ktorú robíme vo vlastnej réžii je Ing Ján Jambrich. Zakopali sme kábel, ďalej osadíme stĺpy a svietidlá a vykonáme terénne úpravy. Tieto práce by sme mali stihnúť do konca novembra.

Fotogaléria: (04)

Text:-Ing. Pavel Beťko-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________