V záverečnom kole jesennej časti 4. futbalovej ligy privítali naši futbalisti súpera z martinského okresu, ktorým bol ŠK Slovan Žabokreky.

Pred zápasom si jeho všetci aktéri a fanúšikovia uctili minútou ticha pamiatku Mudr. Paľka Petríčka. Dlhoročný fanúšik, podporovateľ a lekár našich futbalových mužstiev nás navždy opustil v piatok 3.novembra.

V zápase dobrej úrovne naše mužstvo zvíťazilo 4:0. O góly sa postarali Alex Ľubomír Lauko, Matúš Praštiak, Marek Herčut a Peter Ilavský. Po jesennej časti nám patrí v tabuľke 13.miesto so ziskom 16 bodov. V prestávke sa funkcionári poďakovali za dlhodobú činnosť bývalému dlhoročnému hráčovi trénerovi dorastu ako aj dospelých Miroslavovi Droppovi.

Športový klub – futbalový oddiel aj touto cestou ďakuje fanúšikom a podporovateľom športu v našej obci za celoročnú priazeň a podporu.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -vm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________