Naši klienti sú ľudia s mnohými záľubami a koníčkami. Niektoré z nich ako je napríklad včelárstvo, už vo svojom voľnom čase realizovať nemôžu. Múzeum Čierny orol pravidelne organizuje zaujímavé výstavy no a tú o včelárstve na Liptove sme navštívili aj my.

Klienti si pospomínali na prácu pri úľoch, pri stáčaní medu a zazimovávaní včelstiev. Po zaujímavej výstave sme si posedeli na kávičke a spokojní sme skonštatovali, že návštevu ďalšej výstavy si nenecháme ujsť.

Fotogaléria: (04)

Text -Andrea Hodžová-, foto: -Petra Mišíková-,spracoval: -webm- ©2017

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________