Začiatok novembra patrí obdobiu, kedy je už denného svetla pomenej. Deti z MŠ a ZŠ preto rozžiarili aj tento rok Hlavnú ulicu svetielkami lampiónov. Sprievod mal svoje čaro, miestami bol zábavný, ale aj strašidelný.

Aj obyvatelia dediny prispeli k atmosfére. Ozdobili nápadito a strašidelne svoje domovy a zapálili do vyrezaných tekvíc sviečky. V cieli na všetkých čakalo občerstvenie. Aj do neba sme vypustili troch "svetlonosov" v podobe lampiónov šťastia. Všetci sme sa opäť radi stretli, prešli na čerstvom vzduchu a pripomenuli si príchod zimy, ktorý symbolizujú v tomto období práve svetlonosy.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2017

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________