Futbaloví dorastenci nášho športového  klubu v sobotu 28.10. 2017 dohrali jesennú časť IV. ligy skupiny "B" Stredoslovenského futbalového zväzu.

Počas trinástich zápasov sa im nadmieru darilo, keď vyhrali 11, jeden remizovali a len v jednom pocítili trpkosť prehry. Minulú sezónu sa zachránili na poslednú chvíľu a tak ich vedenie je o to prekvapivejšie, avšak plne zaslúžené. O dobrej hre svedčia vysoké návštevy na domácich stretnutiach.

O tento úspech sa pričinili tréneri Igor Vyskočáni a Jozef Pavlovič, ako aj vedúci mužstva Vlado Hladký a Ján Korček. Hráči Matúš Korček, Jaro Hliničan, Boris Dvorský, Dominik Závadský, Mirko Marušiak, Matúš Kubek, Andrej Kordoš, Juraj Fecske, Filip Kováč, Jakub Piatka, Danko Král, Jakub Antoška, Ivko Zlejší, Luka Hladký, Lukáš Mikuš, Adam Križka.

Všetkým patrí poďakovanie za dobrú prácu a reprezentáciu našej obce a športového klubu.

Fotogaléria: (06)

Text: -Pavel Beťko-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________