Pamiatka zosnulých je tradičný novembrový zvyk návštevy cintorínov, ozdobovania hrobov a spomienok na zosnulých. V týchto dňoch vedenie obce venuje zvýšenú pozornosť miestnemu cintorínu v Brestovej.

Vyhrabáva sa a odváža napadané lístie, opravujú sa schody vedúce do domu smútku, zakúpil sa nový veľkokapacitný kontajner na cintorínsky odpad, obnovil sa nápis na náhrobnom kameni básnika.

Všetko úsilie smeruje k tomu, aby miesto piety a úcty dôstojne privítalo svojich návštevníkov a zosnulým sa vyjadrila patričná úcta.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________