Aj keď pondelok 23.10. bol upršaný a nevľúdny, pre nás – členky tanečnej skupiny Seniorka – bol úsmevný a plný zážitkov. Na pozvanie pani Maji Zagatovej, vedúcej skupiny Žilinské babenky, sme vystupovali na ich koncerte č.3, ktorý uviedli v Bábkovom divadle.

Vystúpenie bolo pre nás veľkým zážitkom i skúsenosťou. Videli sme prácu profesionálnych zvukárov a osvetľovačov, ale i prácu v inej tanečnej skupine. Bolo čo porovnávať.

Celý koncert uvádzala, spracovala i nacvičila práve p. Zagatová. Celkovo uviedli Babenky 21 choreografií, ale naše dve Stromy a Život je hra sa medzi nimi vôbec nestratili. Práve naopak. Rozdielnym poňatím choreografií, riešenia javiskového priestoru a kostýmovania prispeli k pestrosti programu a možnosti porovnávania.

Výkon našich tanečníc bol excelentný a opäť sme rozšírili dobrý chýr o našej obci, ktorú mnohí nepoznali (aj keď aj tam sme stretli rodáčky Liptáčky). Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Babenkami, možno i u nás v Porube.

Fotogaléria: (06)

Text: -E.Chovanová-, foto: -K.Migaľová-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________