V uplynulý víkend sa uskutočnil druhý krát v tomto roku zber elektronického a nebezpečného odpadu, textilu a železného šrotu. Občania našej obce opäť vytriedili vo svojich domácnostiach množstvo nepotrebných veci.

Najviac sa nazbieralo elektronického odpadu, išlo hlavne o TV, PC, chladničky a pod. Všetkým občanom, ktorí doniesli odpad do pripravených kontajnerov ďakujeme. Pomáhate pri separácii odpadov a zlepšení životného prostredia. Odpad zberová spoločnosť odvezie na ďalšie spracovanie a opätovné využitie.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -vm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________