Po dvoch prehrách a hlavne zlom výkone v Trstenej, naši futbalisti proti Bytči podali podstatne zlepšený výkon a hlavne v druhom polčase boli jednoznačne lepší a na ich hru sa dalo pozerať.

Góly dali peknou strelou Martin Repček a zo skrumáže Matúš Praštiak. Naše mužstvo do konca jesene čakajú ešte dva zápasy a to 29.10. v Rosinej a 5.11. doma so Žabokrekmi.

Pozývame Vás aj na zápas našich dorastencov, ktorí sú prví v IV. lige. Ich súperom bude 28.10. 2017 o 14:00 h Bešeňová.

ŠK Závažná Poruba – MFK Bytča (2:0)

Fotogaléria: (04)

Text: -Pavel Beťko-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________