Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším sa v piatok 20. októbra 2017 stretlo v KD osemdesiat členov domácej JDS. Najskôr sa započúvali do veršov Milana Rúfusa, ktoré predniesla Soňa Barániová.

Potom zazneli piesne o Závažnej Porube v podaní Ženskej speváckej skupiny. V príhovore predsedníčka JDS Darina Majeríková uviedla: "Na našu tvár čas napísal hlboké vrásky, vlasy pokryl striebrom, no pod ne ukryl dlhoročné skúsenosti a výsledky práce, ktoré sú najkrajším svedectvom nášho života. Je úžasné byť starším, živým, zdravým, šťastným a tešiť sa každému novému ránu..."

Okresná organizácia JDS udelila starosti Pavlovi Beťkovi Ďakovný list za pomoc a dlhodobú spoluprácu v prospech staršej generácie. Ďakovný list s potešením prevzal a vyjadril presvedčenie, že spolupráca obce a staršej generácie v Závažnej Porube bude ako teraz, tak i naďalej pokračovať.

Dvadsiatim dvom jubilantom odovzdali kvet, poďakovali za prácu a popriali, aby jeseň ich života bola radostná a krásna.

Fotogaléria: (08)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________