To boli úvodné slová k tanečnej choreografii Život je hra, ktorou sa v sobotu predstavila tanečná skupina Seniorka, pôsobiaca pri Jednote dôchodcov Závažná Poruba, na II. ročníku festivalu gymnastiky a tancov Košiciach.

Pôsobivým cvičením festival otvorili členky nášho gymnastického oddielu Veronika Bukasová a Simona Jedličková. Do pestrej palety vystúpení všetkých vekových kategórií od detí až po seniorov prispeli aj veselou skladbou s fitloptami mladšie žiačky. Festival štipkou adrenalínu okorenili cvičením akrojogy Paulína Dideková, trénerka gymnastiky, s bratom Matejom Beťkom.

Celkovo sa predstavilo v 21 skladbách viac ako 200 vystupujúcich z 9 klubov Slovenska a Maďarska. Pre každého účastníka bol pripravený pamätný diplom a každá skupina bola ocenená športovou trofejou.

Text: -I. Beťková-, foto: -M. Macková-, spracoval: -webm- ©2017

 

Komentárov   

# ĎakujemeElena Chovanová 2017-10-20 09:24
Bol to krásny slnečný deň , plný zážitkov. My Seniorky sme sa ho / vďaka I. Beťkovej / zúčastnili druhý raz. Znova sa preukázala vysoká kvalita gymnastiek, úžasné výkony v akrojoge a veríme, že aj my sme boli príjemným prekvapením s našou choreografiou, ktorá - na rozdiel od iných - bola nová. Nadviazali sme aj nové priateľstvá a vďaka p. Kuzmovi sme sa bezpečne dostali domov s pocitom, že sa potvrdilo, že Poruba je " fit".
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# Pohyb a rekaxOndrej Dvoran 2017-10-20 16:23
Pekne strávený deň v " Košicoch "Pekné výstupenia a lepšie ozvučenie ako vlani !!! Len tak Ďalej
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# Pohyb a rekaxOndrej Dvoran 2017-10-20 16:26
Ešte som zabudol na krásne a náročné vystúpenie bratov Beťkovcov - je to náročné cvičenie ale ide im to !
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________