Aj tento rok sa konalo tradičné púšťanie šarkanov detí MŠ, ZŠ a ich rodičov. K jeseni táto činnosť neodmysliteľne patrí. Počasie sa polepšilo a nám už nič nebránilo vybehnúť na kopec. Ten sa za krátku chvíľku naplnil množstvom detí s rodičmi.

Vietor nám prial a tak sa obloha zaplnila farebnými a nápadistými šarkanmi. Deti s úsmevom a radosťou zakláňali hlavičky k oblohe. Bolo to veselé divadlo. Komu vyhladlo mohol sa občerstviť koláčikmi, ktoré priniesli rodičia a komu bolo chladno mohol sa zohriať teplým čajom. Vylietaní a vyšantení sme sa podvečer vrátili spokojní domov. Šarkaniáda sa vydarila!

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________