Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším ponúkla Materská škola v Závažnej Porube starým rodičom milú pozornosť v podobe piesní, tancov, scénok a divadla.

V utorok 10. októbra 2017 prišli starí rodičia do kultúrneho domu, kde s potešením sledovali vystúpenie našich najmenších. O tom, že darček venovaný z čistého detského srdca potešil, niet pochýb. A bábkové divadelné predstavenie svojou myšlienkou, aby nikto nebol sám, oslovilo rovnako deti i starých rodičov.

Fotogaléria: (08)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________