V sobotu 7.10.2017 si susedia z nižného konca urobili 2. ročník Švábkafestu. Poďakovali za dobrú tohtoročnú úrodu a pochutnali si na jedlách zo švábky.

Susedia si navzájom navarili a napiekli koch, placky, suchú švábku s cibuľkou a slaninkou, plnenú švábku s bryndzou, pečenú švábku s rascou, švábkové posúchy, švábkové špirály s parmezánom a švábkovom koláči s cibuľkou a slaninkou.

Príjemné prostredie a priateľskú atmosféru pripravili Janka a Ivan Oškovci.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -V. Mlynček ml.-, spracoval: -webm- ©2017

Komentárov   

# " Slinky sa zbiehajú"Ondrej Dvoran 2017-10-10 19:12
Pekné udržiavanie tradícií - až sa slinky zbiehajú !!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________